Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 21.04.2024
KOPALNIA PIASKU KOTLARNIA SPÓŁKA AKCYJNA

Ślusarz – pracownik produkcji w Siedliskach

  • Kuźnia Raciborska, śląskie pow. raciborski

Ślusarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

WYDOBYWANIE ŻWIRU I PIASKU; WYDOBYWANIE GLINY I KAOLINU

Poszukujemy do pracy na stanowisko ślusarza

do Oddziału Eksploatacji i Produkcji Kruszyw w Siedliskach gmina Kuźnia Raciborska

Zakres obowiązków

  • Obsługa urządzeń wydobywczych, obsługa przenośników taśmowych

  • Montaż, demontaż oraz naprawa elementów mechanicznych

  • Przestrzeganie zasad BHP oraz przepisów dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy

  • Współpraca z innymi pracownikami w celu efektywnej realizacji zadań

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku ślusarza lub podobnej roli

  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność w realizacji powierzonych zadań

  • Sumienność, dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych prac

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz elastyczność w podejściu do obowiązków

  • Chęci do nauki i rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i kursy branżowe

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

  • perspektywę zdobycia szerokiego doświadczenia oraz podnoszenie kwalifikacji i rozwoju zawodowego

  • dofinansowanie do wypoczynku

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Administratorem danych osobowych jest KOPALNIA PIASKU KOTLARNIA SPÓŁKA AKCYJNA 47-246 Kotlarnia Dębowa 3, NIP: 7490007236. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art.
    6 ust.1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dn. 27 kwietnia 2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.