Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 21.04.2024
Mochtoys Sp.J. A.Moch, K.Moch

Ustawiacz wtryskarek / rozdmuchiwarek, mechanik

  • Otwock, mazowieckie pow. otwocki
  • 5 000-9 000 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Mechanik

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Firma Mochtoys jest jednym z czołowych producentów zabawek z tworzyw sztucznych w Europie. Została założona w 1993 roku i aktualnie posiada dwie nowoczesne fabryki i magazyny, w których pracuje ponad 180 osób. Produkty naszej firmy są sprzedawane z powodzeniem na rynku krajowym i w całej Europie od prawie 30 lat. Można je znaleźć na półkach największych sieci handlowych oraz w tradycyjnych sklepach z artykułami dla dzieci.

Mochtoys Sp. Jawna

Jesteśmy dużą, stabilną firmą działającą w branży produkcji z tworzyw sztucznych od 1993. Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Otwock

Zakres obowiązków

  • obsługa wtryskarek / butelczarek– przezbrajanie stanowisk produkcyjnych

  • prawidłowe ustawienie oraz optymalizacja parametrów

  • montaż, demontaż, konserwacja, przeglądy oraz inne prace związane z eksploatacją form wtryskowych

  • nadzór techniczny nad przebiegiem produkcji, optymalizacja parametrów procesu

  • usuwanie drobnych awarii

  • prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywanymi zadaniami

Wymagania

  • znajomość technologii procesu rozdmuchu / wtrysku

  • doświadczenie w firmie produkcyjnej o podobnym profilu

  • doświadczenie w pracach związanych z eksploatacją form

  • zdolności manualne

  • dokładność, sumienność, odpowiedzialność

  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • umowę o pracę

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego w dynamicznie, rozwijającej się firmie

  • kontakt z nowoczesną techniką

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na korzystnych warunkach

  • dofinansowanie karty multisport

  • Administratorem danych osobowych jest Mochtoys Sp.J. A.Moch, K.Moch 05-400 Otwock Narutowicza 308, NIP: 5321715449. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Mochtoys Sp.J. A.Moch, K.Moch 05-400 Otwock Narutowicza 308, NIP: 5321715449 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.