Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 21.04.2024

Senior w Zespole VAT Compliance

  • Warszawa, mazowieckie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Od ponad dekady, w MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy, tworzymy historię sukcesu w świecie doradztwa podatkowego. Nasza przygoda rozpoczęła się w 2004 roku w Warszawie, gdzie do dziś rozwijamy nasze kompetencje, aby sprostać wyzwaniom stawianym przez dynamicznie zmieniające się otoczenie biznesowe. Jesteśmy dumni, że uznano nas za najbardziej utytułowaną niezależną polską firmę doradczą, a nasze zaangażowanie w rozwój i innowacje zaowocowało pozycją lidera rynku doradztwa transakcyjnego. Nasza pozycja na rynku to wynik pracy niemal 450 konsultantów, którzy każdego dnia dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, aby nasi klienci mogli podejmować najlepsze decyzje biznesowe. W MDDP stawiamy na jakość, szacunek, zaufanie, współpracę, a także odwagę i innowację. To one są filarami naszej kultury organizacyjnej i przewodzą nam w codziennej pracy. Wierzymy, że dzięki tym wartościom budujemy trwałe i efektywne relacje z naszymi klientami. Nasza oferta to nie tylko doradztwo w zakresie VAT, podatków dochodowych, cen transferowych, podatków międzynarodowych, lokalnych, postępowań podatkowych i sądowych oraz cła i akcyzy. To przede wszystkim usługi doradcze, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Dzięki współpracy z globalnymi partnerami, jak Osborne Clarke, zapewniamy wsparcie prawne na najwyższym poziomie. Innowacyjność to nasz znak rozpoznawczy. Jesteśmy twórcami aplikacji VATcheck, NIPcheck, SAFETYcheck oraz MDRcheck, które ułatwiają naszym klientom nawigację w skomplikowanym świecie podatków. Nasze dążenie do innowacji zostało docenione wyróżnieniem dla aplikacji "Smart.TP" w kategorii "Innowacje". Rozwijamy się nie tylko poprzez świadczenie usług doradczych, ale także poprzez edukację. Jako wykładowcy, partnerzy stowarzyszeń studenckich oraz organizatorzy konkursów akademickich, dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, inspirując kolejne pokolenia do rozwoju w branży podatkowej. Zapraszamy do współpracy i odkrycia, jak nasze podejście i rozwiązania mogą wspierać Twój biznes. Razem możemy tworzyć przyszłość, w której zaufanie i profesjonalizm idą w parze z innowacyjnością i doskonałością.

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa Klientów w zakresie rozliczeń dla potrzeb podatku od towarów i usług
  • Przygotowywanie i weryfikacja rejestrów VAT
  • Przygotowywanie deklaracji VAT, VAT-UE, JPK, Intrastat
  • Wsparcie zespołu projektowego w bieżących zadaniach
  • Nadzór pracy Konsultantów

Nasze wymagania

  • Absolwenci studiów kierunkowych ekonomicznych, finansowych, rachunkowych lub prawniczych
  • 3-5 lat doświadczenia w obszarze podatków lub księgowości
  • Zainteresowanie tematyką podatkową oraz chęć rozwoju w tym obszarze (w szczególności w obszarze compliance)
  • Wiedza w zakresie podatku od towarów i usług
  • Dostępność w wymiarze pełnego etatu
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel (warunek konieczny)
  • Dobra znajomość innych programów pakietu MS Office (Word, Power Point)
  • Umiejętność pracy w zespole i budowania pozytywnych relacji z klientem;
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dobra organizacja pracy i skrupulatność

To oferujemy

  • Współpracę z zespołem będącym jednym z filarów renomowanej firmy doradztwa podatkowego;
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w modelu hybrydowym
  • Możliwości rozwoju zawodowego oraz jasno określoną ścieżkę kariery
  • Atmosferę, która sprzyja budowaniu relacji i poszerzaniu kompetencji
  • Uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych (w tym konferencjach międzynarodowych)
  • Nieodpłatne zajęcia z języka angielskiego i niemieckiego w formule online
  • Benefity pozapłacowe – prywatna opieka medyczna, karta Multisport, PETHELP
  • Możliwość uczestniczenia w drużynie biegowej, imprezach integracyjnych oraz inicjatywie booksharingu
  • Bardzo atrakcyjną lokalizację biura w historycznym centrum Warszawy

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez "MDDP MICHALIK DŁUSKA DZIEDZIC I PARTNERZY" SPÓŁKA DORADZTWA PODATKOWEGO SPÓŁKA AKCYJNA 00-542 Warszawa ul. Mokotowska 49/I piętro, NIP: 5213287732 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.