Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.04.2024

Specjalista ds. Optymalizacji

  • Zielona Góra, lubuskie

Inżynier

Umowa o pracę

Pełny etat

LUG LIGHT FACTORY SP. Z O.O.

Firma LUG Light Factory Sp. z o.o. należy do ścisłej czołówki producentów opraw przemysłowych i dekoracyjnych w Polsce. Nasze przedsiębiorstwo przeszło ewolucyjną drogę od kilkunastoosobowej firmy o znaczeniu lokalnym do spółki akcyjnej, która aktualnie kreuje nowatorskie rozwiązania produktowe i projektowe w zakresie techniki świetlnej.

01/05/TS

Obowiązki

  • ciągła analiza i optymalizacja procesu produkcyjnego montażu opraw oświetleniowych
  • analiza aktualnie stosowanych procesów montażowych
  • analiza aktualnych czasów produkcyjnych
  • analiza przepływu materiału przez produkcję
  • analiza organizacji stanowisk montażowych
  • projektowanie i wdrażanie zoptymalizowanych stanowisk montażowych
  • projektowanie i wdrażanie zoptymalizowanych przepływów materiału przez produkcję
  • projektowanie i wdrażanie zarządzania wizualizacją
  • wykorzystywanie nowoczesnych metod optymalizacji procesów zgodnie z Lean Manufacturing - mapowanie strumienia wartości, 5S, przepływ jednej sztuki, Kanban, Poka Yoke
  • przygotowywanie i realizacja szkoleń pracowników produkcji, mistrzów, brygadzistów z zakresu wdrażania usprawnień procesu produkcyjnego zgodnie z LEAN Manufacturing

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • teoretyczna i praktyczna znajomość nowoczesnych technik organizacji procesów produkcyjnych Lean Manufacturing
  • teoretyczna i praktyczna znajomość narzędzi 5S, Mapowanie strumienia wartości, Przepływ jednaj sztuki, Kanban
  • teoretyczna i praktyczna znajomość zarządzania poprzez wizualizację

Oferujemy

  • objęcia stanowiska wspieranego szkoleniami
  • skorzystania z karty Multisport
  • uczestniczenia w zorganizowanych grupach sportowych
  • aktywnej integracji z koleżankami i kolegami
  • możliwość rozwoju zawodowego w prężnie działającej firmie

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LUG LIGHT FACTORY SP. Z O.O. 65-127 Zielona Góra Gorzowska 11, NIP: 9291785452 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.