Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 21.04.2024
WILLBUD M.WILLA Spółka Komandytowo Akcyjna

Operator koparko-ładowarki, konserwator sprzętu

  • Gdynia, pomorskie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

WILLBUD M. WILLA S.K.A. jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, które działa na rynku Trójmiasta i okolic. Projektujemy, a następnie realizujemy inwestycje deweloperskie z zakresu budownictwa jednorodzinnego i wielorodzinnego.
Nasze inwestycje wyróżniają się dbałością o szczegóły, funkcjonalnością oraz indywidualnym podejściem do Klienta.
Poszukujemy pracownika na stanowisko Operator koparko – ładowarki, konserwator sprzętu

Zakres obowiązków:

- Obsługa koparko-ładowarki związana z załadunkiem, rozładunkiem i przemieszczaniem materiałów, ziemi, gruzu lub innych surowców
- Wykonywanie kopania, wykopywania i napełniania wykopów, dołów czy rowów na budowie lub terenie robót drogowych
- Współpraca z innymi pracownikami w celu zapewnienia sprawnej logistyki i magazynowania sprzętu
- Praca w zespole przy większych projektach i współpraca z innymi pracownikami budowlanymi
- Obsługa i konserwacja maszyn i sprzętu budowlanego - wykonywanie prostych napraw i konserwacji sprzętu i/lub - zgłaszanie awarii maszyny lub nieprawidłowości w jej działaniu odpowiednim służbom
- Przyjmowanie, odbiór sprzętu oraz jego wydawanie.

Nasze wymagania:
- Posiadanie prawa jazdy kategorii B
- Posiadanie uprawnień na obsługę koparko-ładowarki
- Doświadczenie w obsłudze koparko-ładowarki
- Umiejętność obsługi sprzętu budowlanego
- Znajomość zasad bezpiecznej pracy na placu budowy
- Komunikatywność i gotowość do pracy w zespole
- Dokładność oraz rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań.

To oferujemy:
- zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
- forma zatrudnienia jaką preferujesz.

Praca na terenie budowy w Pucku, Rumi oraz Gdyni.