Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 21.04.2024

Specjalista / Specjalistka ds. marketingu

  • Stare Bielice, zachodniopomorskie pow. koszaliński

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie marketingowe sprzedaży produktów i usług poprzez odpowiednie dobrane narzędzia marketingu i komunikacji zwłaszcza w kanałach cyfrowych
  • Kreowanie spójnego wizerunku firmy w sieci internetowej oraz lokalnych mediach poprzez skoordynowane działania marketingowe
  • Działania, które wpływają na obecność i prestiż obsługiwanych marek w mediach społecznościowych
  • Obsługa narzędzi Google'a, Facebook, LinkedIn, Tik-Tok, Youtube, Instagram, itp.,
  • Podstawowa obsługa strony internetowej
  • Monitorowanie i analiza efektów prowadzonych działań, przygotowywanie i wdrażanie nowych strategii
  • Dynamicznie zarządzanie budżetem reklamowym
  • Kontakt i współpraca z firmami zewnętrznymi
  • Raportowanie przeprowadzonych działań
  • Redagowanie wpisów, organizacją konkursów, budowaniem interakcji z innymi użytkownikami oraz późniejszym moderowaniem dyskusji i odpowiadaniem na pytania
  • Znajomość o obsługa narzędzi do pozyskiwania leadów sprzedażowych
  • Dokumentacja fotograficzna organizowanych wydarzeń
  • Organizacja wydarzeń promocyjnych

Nasze wymagania

  • Rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • Obeznanie z obecnymi trendami i godzenie ich z konserwatywnym podejściem wyselekcjonowanej grupy docelowej
  • Zdolność do wykonywania grafik, obróbki zdjęć i materiałów reklamowych
  • Kreatywność, multizadaniowość
  • Prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu
  • Obsługa programów graficznych Corel, Adobe, innych
  • Umiejętność fotografii produktowej, marketingowej
  • Umiejętność filmowania i obróbki materiału pod kątem marketingowym
  • Umiejętność skutecznego wyszukiwania informacji

To oferujemy

  • Praca w siedzibie firmy: Stare Bielice k/Koszalina
  • Praca z najnowszymi produktami na rynku, dostęp do innowacji
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Umowę o pracę lub B2B
  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności i podnoszenia kwalifikacji,
  • Szkolenia branżowe, ciągły rozwój i zbieranie doświadczenia,
  • Atrakcyjne warunki prywatnej opieki medycznej,
  • Dopłata do karty MultiSport
  • Pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku.