Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 12.04.2024

Zatrudnimy pracownika do robót Brukarskich

  • Białystok, podlaskie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Firma Azbud+ poszukuje dynamicznych i zaangażowanych pracowników do pracy w branży budowlanej na terenie Białegostoku i okolic. Jeśli masz doświadczenie w układaniu kostki brukowej lub wykonywaniu lekkich prac ogólnobudowlanych, to ta oferta jest dla Ciebie!

Obowiązki

  • * Brukarze: Doświadczeni pracownicy z umiejętnościami w układaniu kostki brukowej, znajomością materiałów i narzędzi używanych w tej branży. Oczekujemy rzetelności, precyzji oraz gotowości do pracy w zespole.
  • * Pomocnicy Ogólnobudowlani: Osoby chętne do pracy fizycznej przy różnych zadaniach budowlanych. Nie wymagamy doświadczenia, jednak mile widziana jest chęć nauki i zaangażowanie w wykonywane zadania.
  • * Ekipy Brukarskie: Poszukujemy ekip z doświadczeniem w układaniu kostki brukowej, które są gotowe do prowadzenia własnej brygady. Oferujemy atrakcyjne warunki pracy oraz możliwość stałej współpracy.

Wymagania

  • * Doświadczenie w branży budowlanej (dla Brukarzy i Pomocników Ogólnobudowlanych).
  • * Umiejętność pracy w zespole.
  • * Sumienność, dokładność oraz dbałość o jakość wykonywanych prac.
  • * Mile widziane prawo jazdy kat. B.
  • * Dla Ekip Brukarskich: zdolność do samodzielnego prowadzenia brygady oraz organizacji pracy.
  • * Nie tolerujemy alkoholu,

Oferujemy

  • * Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.
  • * Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych kwalifikacji.
  • * Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • * Narzędzia oraz niezbędny sprzęt do wykonywania prac.

  • Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu i pracować w dynamicznym środowisku, prześlij swoje CV wraz z krótkim listem motywacyjnym na adres e-mail: Aplikuj .