Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 21.04.2024
COI - Centralny Ośrodek Informatyki

Specjalista / Specjalistka ds. szkoleń

  • Warszawa, mazowieckie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo i konsultacje na rzecz COI i jego klientów, w szczególności:
  • prowadzenie i koordynacja szkoleń dla klientów COI,
  • przygotowywanie materiałów szkoleniowych i informacyjnych oraz instrukcji dotyczących produktów i usług oferowanych przez COI​,
  • wsparcie merytoryczne działań marketingowych dla produktów i usług COI,
  • prowadzenie szkoleń wewnętrznych będących w kompetencji Pracownika;
  • Przeprowadzanie konsultacji i szkoleń dla pracowników instytucji publicznych realizujących zadania przy wykorzystaniu systemów tworzonych i utrzymywanych przez COI, w tym:
  • udział w tworzeniu planu i harmonogramu prac szkoleniowych,
  • opracowywanie programu, prowadzenie i koordynacja szkoleń,
  • tworzenie materiałów szkoleniowych oraz instrukcji produktowych dla użytkownika końcowego,
  • wsparcie merytoryczne i komunikacja z klientem.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku trenera;
  • Umiejętność prowadzenia szkoleń produktowych w różnorodnej formie (np. warsztaty, webinaria, prezentacje);
  • Doświadczenie w pracy z zespołami projektowymi tworzącymi oprogramowanie informatyczne;
  • Doskonała organizacja pracy i zdolność planowania;
  • Proaktywne działanie, samodzielność i odpowiedzialność za realizowane zadania;
  • Rzetelność, terminowość, wysoka kultura osobista;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji i współpracy;
  • Bardzo dobra znajomość obsługi oprogramowania biurowego (MS Office).
  • Wiedza o e-usługach sektora publicznego;
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy nad produktami szkoleniowymi tworzonymi na platformy e-learningowe.

To oferujemy

  • Pracę w największej w Polsce firmie IT tworzącej usługi, które ułatwiają życie obywatelom – Tobie, Twoim znajomym, rodzinie
  • Zatrudniamy na podstawie umowy o pracę (7 000 – 8 000 PLN brutto)
  • Oferujemy pracę hybrydową
  • Nowoczesne i komfortowe biuro blisko Dworca Zachodniego
  • Bezpłatny parking podziemny, w którym zostawisz swój samochód, motocykl, rower, hulajnogę…
  • Elastyczne godziny pracy, zaczynasz dowolnie między 7:00 a 10:00
  • Możliwość wyjścia w ciągu pracy, dzięki systemowi szybkich wyjść prywatnych
  • Szkolenia wewnętrzne, dofinansowanie do szkoleń zewnętrznych
  • Możliwość ubiegania się o dofinansowania do studiów
  • Jasna ścieżka kariery, możliwość awansu lub zmiany projektu – zdobywaj nowe doświadczenia w różnych zespołach – zmieniaj projekty, nie firmę
  • Pracę z ludźmi z różnymi kompetencjami, świetną ekspertyzą i szczerą pasją, szansa na naukę, rozwój i wymianę doświadczeń
  • Panuje u nas atmosfera wzajemnego wsparcia, mówimy sobie po imieniu
  • W biurze możesz pracować razem ze swoim czworonożnym przyjacielem ????