Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 12.04.2024
PO Lighting Poland Sp. z o.o.

Lider Zmiany Produkcyjnej

  • Niemce, lubelskie pow. lubelski

Brygadzista

Umowa o pracę

Pełny etat

Obowiązki

  • Tworzenie planów pracy zgodnie z harmonogramem i planami produkcji
  • Koordynacja procesu w myśl planów produkcji oraz standardów jakościowych
  • Tworzenie sprawozdań ze zmiany produkcyjnej i eskalacja problemów
  • Udział we wdrażaniu nowych produktów na produkcje, optymalizacji procesu, poprawie jakości
  • Kontrola i zarządzanie przestrzeganiem wewnętrznych norm i procedur przez podległy zespół
  • Współpraca z działem jakości i utrzymaniem ruchu w celu zapewnienia wymaganego czasu i jakości w podległym obszarze
  • Wdrażanie zasad 5S oraz Lean na podległym obszarze, szerzenie wiedzy odnośnie tych zasad oraz kontrola ich przestrzegania na obszarze
  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania procedury Log-Out – Tag-Out (LOTO) oraz podejmowanie natychmiastowych działań w przypadku jej naruszenia
  • Tworzenie planów rozwoju oraz przeprowadzanie ocen okresowych dla pracowników
  • Zarządzanie planami urlopowymi, absencjami oraz rozliczaniem czasu pracy zespołu
  • Przeprowadzanie spotkań z zespołem w celu omówienia planów produkcyjnych, rozwiązywania problemów oraz wdrażania planu ciągłej poprawy
  • Praca w systemie 3 zmianowym
  • Raportowanie bezpośrednio do Kierownika Produkcji
  • Zarządzanie zespołem
  • Zapewnienie niezbędnych środków do pracy pracownikom

Wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne lub pokrewne (wymagane)
  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku Lidera w firmie produkcyjnej – produkcja wielkoseryjna będzie mile widziana
  • Znajomość zasad 5S, LOTO, Lean Manufacturing
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, Windows
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego, min. A2
  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego i dokumentacji technicznej
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym tj. od pon. do pt. w godz. 22:00 - 6:00, 14:00 – 22:00, 6:00 – 14:00 rotacja zmiany co tydzień
  • Samodzielność i umiejętność organizacji czasu pracy
  • Umiejętności interpersonalne

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • Multikafeterię Benefit Systems (m. in. Multisport)
  • Dofinansowanie do posiłków 50 % - program Smart Lunch
  • Owocowe poniedziałki
  • Inne świadczenia i premie zgodnie z regulaminem wynagradzania
  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy