Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 12.04.2024
  • Niemce, lubelskie pow. lubelski

Analityk finansowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Analityk Finansowy

Obowiązki

  • Sporządzanie raportów i analiz finansowych zakładu
  • Aktualizacja zakładek finansowo-księgowych materiałów oraz kalkulacji kosztów standardowych
  • Tworzenie kolektorów kosztów, zleceń wewnętrznych i statystycznych
  • Administracja cenami sprzedaży, w tym kalkulacja cen I/Co, wprowadzanie cen do systemu SAP, monitorowanie rozbieżności cenowych i przygotowywanie faktur korygujących
  • Tworzenie, zmiana i administracja PAR/WBS w enterProj i SAP
  • Sporządzanie raportów z nakładów inwestycyjnych zakładu
  • Aktywny udział w zamknięciu miesiąca, w tym naliczanie rezerw i sporządzanie not księgowych
  • Przygotowywanie i analiza raportów rentowności produktów
  • Udział w procesach planowania, budżetowania i prognozowania wyników
  • Śledzenie wydatków i dochodów w stosunku do budżetu i prognoz oraz analizowanie odchyleń
  • Przygotowywanie informacji finansowych dla audytorów zewnętrznych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane finanse, ekonomia lub rachunkowość
  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy w branży produkcyjnej, preferowany w branży motoryzacyjnej
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności zaawansowana znajomość Excela
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – praca w międzynarodowym środowisku
  • Znajomość SAP
  • Podstawowa znajomość zasad rachunkowości
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i dokładność
  • Wysoko rozwinięta umiejętność logicznego i analitycznego myślenia
  • Zaangażowanie i koncentracja na realizacji powierzonych celów

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • Multikafeterię Benefit Systems (m. in. Multisport)
  • Dofinansowanie do posiłków 50 % - program Smart Lunch
  • Owocowe poniedziałki
  • Inne świadczenia i premie zgodnie z regulaminem wynagradzania
  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy