Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 12.04.2024
  • Niemce, lubelskie pow. lubelski

Automatyk

Umowa o pracę

Pełny etat

Automatyk

Obowiązki

  • Analiza i modyfikacja programów PLC, HMI, oraz urządzeń peryferyjnych (Siemens, Beckhoff)
  • Programowanie robotów przemysłowych (KUKA, ABB)
  • Współpraca z działem technologicznym i produkcyjnym przy rozwiązywaniu problemów technicznych z maszynami
  • Modyfikacje sterowania maszyn produkcyjnych
  • Wsparcie działu technologicznego w zakresie technicznym
  • Diagnostyka, naprawa systemów automatyki przemysłowej
  • Przeprowadzanie przeglądów prewencyjnych maszyn oraz urządzeń zgodnie z zasadami TPM
  • Usuwanie bieżących usterek i awarii linii produkcyjnych
  • Diagnostyka przyczyn powstawania przestojów maszyn i urządzeń
  • Przeprowadzanie oceny ryzyka procesów i zadań w dziale,
  • Raportowanie wyników do Lidera Zmiany
  • Aktywny udział przy wdrażaniu i utrzymaniu systemów takich jak 5S , TPM, SMED i innych

Wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Minimum 5 letnie doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu lub pokrewnym (preferowane w firmie motoryzacyjnej)
  • Znajomość zasad TPM, SMED, 5S, Lean Manufacturing
  • Uprawnienia SEP do 1kV
  • Umiejętność programowania sterowników PLC (Siemens, Beckhoff)
  • Umiejętność obsługi robotów przemysłowych (KUKA, ABB)
  • Wiedza z zakresu sterowania pneumatyki oraz hydrauliki
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Umiejętność diagnozowania przyczyn powstawania usterek i awarii

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • Multikafeterię Benefit Systems (m. in. Multisport)
  • Dofinansowanie do posiłków 50 % - program Smart Lunch
  • Owocowe poniedziałki
  • Inne świadczenia i premie zgodnie z regulaminem wynagradzania
  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy