Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 21.04.2024
  • Kielce, świętokrzyskie

Ochroniarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Firma P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o. obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Kwalifikowany pracownik ochrony

Obowiązki

  • reagowanie na zagrożenia
  • przestrzeganie procedur
  • współpraca z Klientem
  • kontrola ruchu osobowego na terenie obiektu
  • kontrola dokumentów uprawniających do wstępu i przebywania na obiekcie osób

Wymagania

  • wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony
  • orzeczenie o niepełnosprawności - warunek konieczny
  • gotowości do pracy zmianowej
  • umiejętności pracy w grupie
  • zdolności podejmowania decyzji w sytuacjach kryzysowych
  • odpowiedzialności i samodzielności w działaniu

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość pokrycia kosztów dojazdu do pracy
  • terminową realizację świadczeń wynikających z umowy
  • możliwość dodatkowych środków na leki i rehabilitację
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach ul. Gen. J. Hauke-Bosaka 9 jest firmą specjalizująca się w świadczeniu usług ochrony mienia oraz usług porządkowych
  • Posiada status Zakładu Pracy Chronionej
  • Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny 41341 20 28 lub 5 1 3 9 2 1 4 1 2 lub przesłanie dokumentów aplikacyjnych