Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 21.04.2024

Instalator Sieci i Urządzeń Telekomunikacyjnych

  • Pisz, warmińsko-mazurskie pow. piski

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Montaż złączy kablowych i elementów zakończeń kabli
  • Montaż i konserwacja okablowania urządzeń telekomunikacyjnych
  • Budowa i konserwacja instalacji wewnętrznych telekomunikacyjnych oraz teleinformatycznych
  • Montaż i konserwacja urządzeń oraz elementów aktywnych instalacji abonenckiej
  • Uruchamianie usług dla klientów zgodnie z wytycznymi
  • Wykonywanie przeglądów i pomiarów odbiorczych, kontrolnych oraz okresowych (pomiary: kabli światłowodowych, transmisyjne, jakościowe; działania usług końcowych)

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy na wysokości
  • Prawo jazdy kat. B (min. 2 lata)
  • Komunikatywność
  • Sprawność manualna (praca z włóknem światłowodowym)
  • Doświadczenie w instalowaniu i konserwacji sieci, urządzeń aktywnych oraz urządzeń telekomunikacyjnych

To oferujemy

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych zadań
  • Szeroki pakiet benefitów (między innymi opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa)
  • Różnorodność wykonywanych zadań
  • Pracę w zgranym, otwartym i rozwijającym się zespole