Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 17.04.2024

Kierowca międzynarodowy C+E

  • Miłoszyce, dolnośląskie pow. oławski

Logistyk

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Dbanie o sprawny przepływ informacji na linii kierowca- spedytor.
  • Nadzorowanie procesu załadunku oraz rozładunku.
  • Dbanie o stan techniczny oraz estetykę pojazdu (zestaw przyporządkowany do kierowcy).
  • Przestrzeganie norm czasu pracy kierowcy.

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. C+ E
  • Karta kierowcy

To oferujemy

  • Pracę od poniedziałku do piątku, sporadycznie w soboty płatne extra.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet startowy z odzieżą roboczą
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Benefity

  • konkursy i akcje dla pracowników
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • paczki świąteczne

TRANSPORT CIĘŻAROWY WALDEMAR GŁUSZKO

Firma Transport Ciężarowy Waldemar Głuszko specjalizująca się w logistyce materiałów sypkich oraz w transporcie ponadnormatywnym poszukuje obecnie osób na stanowisko: Kierowca międzynarodowy C+E