Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 21.04.2024
AUTO1 Group

Specjalista w dziale zaopatrzenia warsztatu samochodowego

  • Niemcy zagranica

Dostawca, Zaopatrzeniowiec

Umowa o pracę

Pełny etat

AUTOHERO to innowacyjna platforma sprzedaży sprawdzonych samochodów używanych najwyższej jakości w pełni online. Nasza marka obecna jest w dziewięciu krajach - Polsce, Niemczech, Austrii, Szwecji, Holandii, Belgii, Francji, Włoszech oraz Hiszpanii. Łącznie każdego dnia oferujemy naszym klientom ponad 5.000 samochodów osobowych.

Praca w Niemczech (Ketzin k/Berlina)

Co oferujemy?

  • Bonus w wysokości 750 Euro na start (dla aplikujących do 31 marca)
  • Opłacone zakwaterowanie
  • Płatne nadgodziny
  • 28 dni urlopu plus 2 dni po roku zatrudnienia
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • Nowoczesne i wyposażone miejsce pracy, narzędzia oraz odzież roboczą
  • Benefity pozapłacowe - program emerytalny, zniżki pracownicze.

Twoje obowiązki

  • Szkolenia handlowe i/lub techniczne
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie zakupów technicznych, zaopatrzenia lub planowania w branży motoryzacyjnej lub u dostawców z branży motoryzacyjnej
  • Znajomość technologii pojazdów i dobre zrozumienie działalności warsztatu, organizacji magazynu, znajomość narzędzi itp.
  • Umiejętność pracy w zespole, asertywność i umiejętności negocjacyjne
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie

Czego oczekujemy?

  • Dołącz do nas i razem z nami zmieniaj rynek sprzedaży aut używanych!
  • Nie musisz spełniać wszystkich wymagań. Jeśli motoryzacja jest Twoją pasją, zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji. Oferujemy szansę na rozwój i naukę.
  • W Grupie Auto1 jesteśmy otwarci i nie przywiązujemy zbyt dużej wagi do formalności takich jak dress code. Zapraszamy wszystkich kandydatów, bez względu na płeć, pochodzenie etniczne, religię, wiek, tożsamość seksualną lub niepełnosprawność.