Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 21.04.2024

Pełnomocnik ds. systemów zarządzania jakością

  • Lipsko, mazowieckie pow. lipski

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem SZJ i bezpieczeństwem żywności
  • Aktualizacja i doskonalenie wdrożonych w firmie standardów BRC, IFS, Global Gap, Kosher, Eko, Halal oraz standardów odbiorców
  • Przygotowywanie zakładu do audytów i certyfikacji – zgodnie z wymaganiami wdrożonych standardów oraz wymaganiami nowych klientów
  • Nadzór nad GHP i GMP, w tym nad stanem sanitarnym zakładu
  • Tworzenie, zarządzanie i nadzór nad dokumentacją systemową
  • Współpraca z klientami w zakresie dokumentacji systemowej
  • Reprezentowanie firmy podczas audytów oraz inspekcji jednostek kontrolujących zakład w zakresie SZJ
  • Przeprowadzanie szkoleń z zakresu SZJ i bezpieczeństwa żywności
  • Współpraca z klientami w zakresie reklamacji
  • Nadzór nad realizacją działań korygujących
  • Przygotowywanie i raportowanie przeglądów zarządzania
  • Współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Znajomość języka angielskiego(swobodna komunikacja w mowie i w piśmie),
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w branży spożywczej na stanowisku związanym z jakością
  • Znajomość przepisów polskiego i europejskiego prawa żywnościowego
  • Samodzielność, zaangażowanie, systematyczność

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Możliwość pracy przy ciekawych projektach
  • Możliwość rozwoju w strukturze Firmy/Grupy