Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 14.04.2024

Kierowca EU bus blaszak NOWE BUSY,

  • Poznań, wielkopolskie

Kierowca

Umowa o pracę

Pełny etat

Hubert Hirowski H2Distribution

Firma H2DISTRIBUTION prowadzi flotę 30 busów. Powiększamy flotę stąd poszukujemy kolejnych doświadczonych kierowców. 25 nowych blaszek zamówionych, pierwsze już zjechały. Wyznajemy zasadę, iż kierowca jest równie ważny jak spedytor stąd musi być szanowany. Musi być dobra relacja pomiędzy kierowcą i spedytorem by tworzyć zgrany zespół. Pomaga w tym własna spedycja oraz biuro czynne 24/7.

Obowiązki

  • Zapraszamy kandydatów z całej Polski - monitorowany, darmowy parking przy firmie
  • Możliwość rozliczenia po trasie na zasadzie zaliczki (ok 80%) w oczekiwaniu na rozliczenie z pakietem mobilności. Wypłata na konto 10-tego miesiąca.
  • Organizujemy kursy ADR jesli chcecie podniść kwalifikacje i więcej zarabiać za każdy dzień. Możliwe opłacenie kursu przez firme przy zawarciu umowy lojalnościowej na 6 miesiecy.
  • Własna spedycja 24/7 –przesyłamy gotowe mapki ze stacjami i dokładnym miejscem załadunku/rozładunku oraz miejscami tankownia
  • Na wyposażeniu dajemy lodówkę, telefon, navi, kartę paliwową DKV, firmową kartę kredytową. Auta profesjonalnie zabudowane z pełnym wyposażeniem

Wymagania

  • Wymagane doświadczenie na międzynarodówce min 6 miesięcy - WARUNEK KONIECZNY!!!
  • Jeśli Twoje doświadczenie na busie międzynarodówce jest ponad 2 lata, to zapraszamy do indywidualnych negocjacji stawki lecz doświadczenie musi zostać udokumentowane.

Oferujemy

  • Kierowcy z paszportem na UK + ADR - 300 zł umowa o pracę za każdy dzień w trasie
  • Kierowcy z paszportem na UK lub z ADR - 285 zł umowa o pracę za każdy dzień w trasie
  • Kierowcy bez paszportu na UK i bez ADR - 270 zł umowa o pracę za każdy dzień w trasie
  • Wyjazdy preferujemy 3/1 lecz indywidualne ustalenia również możliwe

  • Filmik o nas: youtube.com/watch?v=OzK0Tl7eZoc