Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.04.2024
  • Niemcy zagranica

Elektryk

Umowa o pracę

Pełny etat

Projektanci Kariery to Grupa Kapitałowa, która działa na terenie Europy od 2000 roku. Specjalizujemy się w branży metalowej, logistycznej, meblarskiej oraz produkcyjnej. Rekrutujemy do pracy specjalistów oraz osoby niewykwalifikowane.

Elektromonter / Elektryk

Obowiązki

  • Jako Elektromonter / Elektryk, będziesz odpowiedzialny za przygotowanie trasy do przeciągnięcia kabli do urządzeń i ich podłączenia, ciągnięciu kabli w budynkach lub polach, ogólne prace instalacyjne i montażowe

Wymagania

  • Poszukujemy kandydatów, którzy potrafią czytać rysunki techniczne, mających doświadczenie na danym stanowisku, posiadających uprawnienia 1KV lub SEP, posiadających zaświadczenie A1, a także znających język Niemiecki w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy

  • Oferujemy wynagrodzenie od 14 €/h do 18 €/h, umowa zlecenie lub przy własnej działalność wynagrodzenie 20 €/h, Możliwość pracy nawet 50-55 godzin tygodniowo oraz darmowe mieszkanie.

  • Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do aplikowania. Czekamy na Twoją aplikację!