Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 21.04.2024
Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.

Zastępca Menadżera Kontroli Produkcji

  • Skarbimierz-Osiedle, opolskie pow. brzeski

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie długo – i krótko – terminowych planów produkcyjnych;
  • Tworzenie zleceń produkcyjnych;
  • Regularna kontrola i optymalizacja stanów magazynowych;
  • Wyliczanie i utrzymywanie ustalonych poziomów zapasów bezpieczeństwa wyrobów;
  • Analiza posiadanych zasobów;
  • Określanie siły roboczej, sprzętu, surowców i opakowań niezbędnych do pokrycia zapotrzebowania na produkcję;
  • Analiza prognoz sprzedaży produkcji;
  • Planowanie i ustalanie priorytetów działań i działów wspierających w celu zapewnienia maksymalnej wydajności i minimalnych opóźnień;
  • Analiza danych, przygotowanie raportów i prezentacja na potrzeby zarządu;
  • Udział w tworzeniu budżetu;
  • Tworzenie systemu kontroli produkcji z kluczowych wskaźników;
  • Wdrażanie nowych rozwiązań, które usprawniają procesy kontroli produkcji oraz gospodarki magazynowej;
  • Monitorowanie wskaźników w celu zapewnienia terminowej realizacji zadań;
  • Udział w cyklicznych inwentaryzacjach;
  • Reprezentowanie działu na wszystkich spotkaniach i audytach;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (kierunek logistyka lub pokrewne kierunki);
  • I/lub 3-5 lat doświadczenia na analogicznym stanowisku;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającą swobodną komunikację biznesową w mowie i w piśmie;
  • Obsługa programów Microsoft (Excel, Power Point) na poziomie zaawansowanym;
  • Wiedza z zakresu łańcucha dostaw;
  • Znajomość systemu MRP;
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
  • Umiejętność ustalania priorytetów;
  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy;
  • Samodzielność, sumienność i terminowość;
  • Otwartość na analizy i rozwiązywanie problemów;
  • Dbałość o szczegóły, dokładność i precyzja;
  • Gotowość i zaangażowanie się w zmiany;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i stresu;
  • Doświadczenie w środowisku automotive;

To oferujemy

  • Umowę o pracę (pierwsza umowa na 6 miesięcy, kolejna umowa na czas nieokreślony);
  • Pakiet benefitów (dofinansowanie do posiłków, darmowa, prywatna opieka medyczna oraz współfinansowanie karty Multisport);
  • System poleceń pracowniczych;
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;