Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.04.2024
GRUPA PZW

HYDRAULIK

  • Grójec, mazowieckie pow. grójecki

Hydraulik

Umowa o pracę

Pełny etat

PZW Sp. z o.o., innowacyjna firma z doświadczonym zespołem inżynierów, wchodząca w skład GRUPY PZW poszukuje aktualnie do swojego zespołu w Grójcu pracownika na stanowisko:

HYDRAULIK

Obowiązki

  • Montaż rurociągów, instalacji wodnych i kanalizacyjnych
  • Montaż urządzeń grzewczych i sanitarnych
  • Konserwacja, naprawa, serwis urządzeń sanitarnych

Wymagania

  • Prawo jazdy oraz własny transport
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • Uprawnienia spawalnicze mile widziane
  • Zaangażowanie, sumienność, umiejętność pracy w zespole
  • Przestrzeganie przepisów BHP na stanowisku pracy

Oferujemy

  • Umowę o pracę w stabilnej firmie budowlanej
  • Pełne wsparcie przy wdrożeniu w wykonywane obowiązki
  • Pracę w systemie jednozmianowym

  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami