Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 17.04.2024
EDUN Korepetycje

Instruktor TUS Trening Umiejętności Społecznych

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Psycholog

Umowa o pracę

Pełny etat

Szukamy instruktora TUS do oddziału ogólnopolskiej szkoły EDUN Korepetycje. Praca z dziećmi i młodzieżą ze szkół podstawowych i średnich. Ogłoszenie dotyczy tak nauczycieli mających doświadczenie w szkole, jak i studentów ostatnich lat. Praca stacjonarna w Fordonie, w godzinach popołudniowych.

04/edun/tus/2023

Obowiązki

  • prowadzenie zajęć TUS dla dzieci w grupach wiekowych 6-10 i 11-15
  • konsultacje z rodzicami dzieci przed podjęciem treningu
  • udzielanie informacji zwrotnej rodzicom podczas treningu i po zakończonym cyklu

Wymagania

  • status absolwenta lub studenta pedagogiki, psychologii
  • certyfikat trenera TUS (mile widziany)
  • empatyczna postawa wobec dzieci
  • pogodne usposobienie, poczucie humoru
  • wysokie umiejętności komunikacji i współpracy

Oferujemy

  • Nie jesteśmy klasyczną szkołą państwową, u nas liczy się skuteczność i atmosfera
  • Komfortowe warunki pracy - niewielkie grupy, elastyczne godziny pracy głównie po południu
  • Przyjazna, rodzinna atmosfera w miejscu pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w ramach umowy-zlecenie uzależnione od zaangażowania korepetytora

  • Oddział EDUN Korepetycje w Bydgoszczy (Fordon) - zapraszamy do przesyłania CV już teraz.