Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 21.04.2024
  • Opole, opolskie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista ds. Marketingu

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja strategii marketingowej firmy. Prowadzenie kampanii marketingowych firmy oraz bieżąca współpraca z działem sprzedaży oraz zarządem firmy
  • Planowanie, wdrażanie i monitorowanie kampanii reklamowych oraz tworzenie odpowiednich treści promocyjnych (teksty, grafiki, wideo)
  • Opracowywanie materiałów marketingowych we współpracy z działem sprzedaży - prezentacji, ofert, broszur reklamowych i newsletterów
  • Redagowanie tekstów informacyjnych i reklamowych na potrzeby aktualnie prowadzonych działań sprzedażowych
  • Prowadzenie działalności PR i marketingowej w mediach społecznościowych, m.in. na LinkedIn i Facebooku
  • Organizacja eventów dla Klientów firmy

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - min. 1 rok
  • Doświadczenie w przygotowywaniu tekstów marketingowych oraz grafik (strony www, social media, mailing, katalogi, ulotki itp.)
  • Doświadczenie w pracy z treścią dla firm klientów B2B
  • Znajomość zasad SEO w obszarze tworzenia treści
  • Bardzo dobra znajomość gramatyki oraz zasad pisowni w j. polskim oraz j. angielskim
  • Samodzielność i rzetelność w realizacji zadań

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • Po okresie próbnym, możliwość pracy w trybie zdalnym
  • Pakiet benefitów pozapłacowych, m.in. dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, dofinansowanie zajęć sportowych

Sandra Samsel, tel. 574 474 789