Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 12.04.2024
KBTI Poland

Orderpicker / SUPERMARKET

  • Belgia zagranica

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Agencja Zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9154) poszukuje komisjonerów do magazynu jednego z większych supermarketówMiejsce pracy: Genk

Obowiązki

  • zbieranie zamówień za pomocą voicepick
  • kompletowanie i pakowanie zamówień
  • dbanie o porządek w miejscu pracy

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego
  • własne zakwaterowanie w okolicy Genk i transport do pracy
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • elastyczność i motywacja do pracy
  • brak przeciwskazań do pracy w ujemnych temperaturach
  • gotowość do pracy w weekendy

Oferujemy

  • belgijska umowa
  • możliwość stałego kontraktu
  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy między 07:00 a 09:00
  • możliwość długoterminowego i stabilnego zatrudnienia

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy Aplikuj w temacie wpisując "Orderpicker, Genk"
  • Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)