Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 21.04.2024
  • Warszawa, mazowieckie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Serwisant Urządzeń HVAC

Twój zakres obowiązków

  • realizacja obsługi technicznej urządzeń systemów instalacji HVAC (m.in. konserwacja, przeglądy, naprawy)
  • diagnozowanie awarii, usuwanie usterek
  • montaż i uruchomienie nowych instalacji HVAC

Nasze wymagania

  • min. roczne doświadczenie w serwisowaniu urządzeń HVAC
  • wiedza w zakresie instalacji sanitarnych / automatyki / elektroniki
  • uprawnienia f-gaz
  • prawo jazdy kategoria B
  • umiejętność samodzielnego diagnozowania awarii oraz ich usuwania,
  • umiejętność samodzielnego montażu i uruchomienia urządzeń klimatyzacyjnych
  • uprawnienia SEP

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych – udział w szkoleniach branżowych
  • pracę w dynamicznym i ambitnym zespole
  • otwartość na inicjatywę, kreowanie nowych pomysłów i możliwości;
  • świadczenia pozapłacowe: pakiet Medyczny, Ubezpieczenie Grupowe, karta Benefit dla siebie i rodziny.