Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 21.04.2024

Specjalista ds. Likwidacji Szkód Travel i Medical

  • Warszawa, mazowieckie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

ISON Care to multi-specjalistyczna spółka świadcząca wysokiej jakości usługi z zakresu assistance, likwidacji szkód, call center i innych.

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczna oraz mailowa obsługa klienta
  • Rejestrowanie zgłoszonych roszczeń w systemie
  • Pozyskiwanie i sporządzanie stosownej dokumentacji
  • Weryfikacja i ocena zgłoszonych szkód zgodnie z z obowiązującymi procedurami i OWU
  • Terminowa i rzetelna likwidacja szkód
  • Udzielanie informacji klientom w sprawach dotyczących likwidacji zgłoszonych roszczeń

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Swoboda i komunikatywność w rozmowie telefonicznej oraz w komunikacji pisemnej
  • Umiejętność tworzenia pism i formułowania uzasadnień
  • Umiejętność dokładnego analizowania dokumentacji oraz wnioskowania na jej podstawie
  • Dobra organizacja pracy i terminowość
  • Doświadczenie w obszarze likwidacji szkód w branży turystycznej oraz medycznej
  • Doświadczenie w obsłudze Klienta

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia lub o pracę
  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwość poznania branży ubezpieczeniowej oraz procesów obsługi klienta w tym zakresie
  • Zgrany zespół oraz wsparcie przełożonego
  • Możliwość awansu
  • Świetną lokalizację w okolicy ronda ONZ

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ISON Care Sp z o.o. 00-833 ISON Care Sp z o.o. ul. Sienna 73, NIP: 1132626599 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.