Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 21.04.2024
  • Koszalin, zachodniopomorskie

Inżynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Obróbka metali i nakładanie powłok na metale

Inżynier Zapewnienia Jakości

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z Klientem, opracowywanie raportów 8D zgodnie z podejściem PDCA i raportowanie wskaźników KPI;
  • Nadzorowanie postępowania z wyrobem niezgodnym (blokowanie części niezgodnych w SAP i zarządzanie modułem QM w SAP). Zarządzanie reklamacjami zewnętrznymi oraz wewnętrznymi;
  • Weryfikacja dokumentacji technicznej i materiałowej oraz planów testowych dla nowych i wdrożonych już projektów;
  • Nadzorowanie nowych wdrożeń i przygotowywanie dokumentacji first sampli;
  • Doskonalenie Zintegrowanego Systemu Zarządzania;
  • Testowanie części, zespołów i systemów;
  • Przygotowywanie analiz do systematycznego rozwiązywania problemów w ramach całego procesu produkcyjnego;
  • Nadzór nad wprowadzaniem działań korygująco - zapobiegawczych i weryfikacja ich skuteczności;
  • Inicjowanie, przeprowadzanie i nadzorowanie audytów wewnętrznych oraz działań poaudytowych;
  • Rozwój dostawców we współpracy z SQA, działem zakupów, QHSE oraz PD;
  • Działania związane z kontrolą finalną wyrobu gotowego. Dokumentacja, wdrażanie dokumentacji i wymagań z nią związanych;
  • Promowanie kultury jakości wśród pracowników. Analiza obszaru pod kątem typowania potencjałów poprawy;
  • Rozwój relacji pomiędzy GEA a partnerami biznesowymi.

Nasze wymagania

  • Ukończone studia magisterskie lub inżynierskie w obszarze zarządzania jakością lub na podobnym kierunku;
  • Doświadczenie w zakresie ISO 9001 i wewnętrznych standardach ciągłego doskonalenia;
  • Minimum trzyletnie doświadczenie w dziedzinie zapewnienia jakości w firmie produkcyjnej oraz podstawowa wiedza zakresu zarządzania projektami;
  • Doświadczenie w zarządzaniu procesem reklamacji zewnętrznych oraz wewnętrznych;
  • Doświadczenie w narzędziach jakościowych, przykładowo: raport 8D, 5WHY, Ishikawa, A3, doświadczenie w APQP (P-FMEA) jest dodatkowym atutem;
  • Znajomość pakietu MS Office oraz SAP;
  • Znajomość rysunku technicznego;
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikacji na różnych szczeblach organizacji oraz ustrukturyzowany i zorientowany na rozwiązania styl pracy;
  • Zdolność do planowania harmonogramu oraz samoorganizacja własnej pracy;
  • Bardzo dobre zdolności analityczne, umiejętność rozwiązywania problemów i zdolność do strategicznego myślenia;
  • Dobra znajomość języka polskiego i angielskiego. Mile widziana znajomość języka niemieckiego;
  • Gotowość do podróży służbowych.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Specjalistyczne szkolenia i rozwój zawodowy w międzynarodowym koncernie z wysokimi standardami produkcji;
  • Świadczenia z ZFŚS;
  • Prywatną opiekę medyczną Lux Med;
  • Dofinansowanie do karty Multisport;
  • Nagrody jubileuszowe.