Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 21.04.2024
  • Sopot, pomorskie pow. Sopot

Kucharz, Szef kuchni

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Inne wymagania: doświadczenie na stanowisku kucharza, dobra znajomość kuchni polskiej i sezonowości w kuchni, gotowość do pracy w zwiększonym reżimie sanitarnym. Dbałość o produkty, oszczędność (zasady zero waste), wysoki poziom kultury osobistej, umiejętność samodzielnego przygotowywania i obsługi stanowisk pracy, planowania produkcji oraz dobra organizacja czasu pracy.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
  • Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje: stabilne warunki pracy, atrakcyjne wynagrodzenie ustalane indywidualnie (uzależnione jest od doświadczenia i umiejętności kandydata), premie za sumienność oraz przyjazną atmosferę w zespole, możliwość uczestnictwa w tworzeniu nowego projektu hotelowego.
CBOP