Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 21.04.2024

Pracownik socjalny

  • Warszawa, mazowieckie

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Zawody: Pracownik socjalny (wymagany staż - lata: 3)
  • Języki: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie wyższe - Pracownik socjalny. Dyplom w zawodzie potwierdzający kwalifikacje. Co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe. Komunikatywna znajomość języka polskiego.

    1) rozwój sytemu wsparcia środowiskowego dla osób chorych i ich rodzin oraz otoczenia w środowisku;
    2) prowadzenie badań i diagnoza zjawisk w przedmiotowym obszarze problemowym;
    3) analiza zasobów środowiska oraz nawiązywanie współpracy z podmiotami działającymi w przedmiotowym obszarze;
    a) pracę socjalną, organizowanie społeczności lokalnej na rzecz rozwiązywania lokalnych problemów społecznych w obszarze zadań Centrum oraz integracji i reintegracji środowiska lokalnego we współpracy z komórkami wewnętrznymi Centrum oraz podmiotami zewnętrznymi,
    b) współpracę z podmiotami świadczącymi pomoc i wsparcie dla osób i rodzin dotkniętych problemem.

    Praca w godz.: 8:00-16:00, 7:00-15:00.

    [Kontakt: urszula.kaim@ca.waw.pl, tel. 507 368 896]
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: + dodatek stażowy
    + dodatek motywacyjny
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP