Salowa

Rekeep Polska SA
  • Ostrzeszów, wielkopolskie pow. ostrzeszowski

Pracownik sprzątający

Umowa o pracę

Praca od zaraz

Rekeep Polska SA (dawniej GK Naprzód), to firma otwarta na różnorodność i zatrudnienie osób z niepełnosprawnościami. Poszukujemy pracowników, którzy dołączą do naszego zespołu na stanowisku PRACOWNIKA UTRZYMANIA CZYSTOŚCI – SALOWA

Więcej informacji nt. warunków zatrudnienia uzyskasz dzwoniąc pod numer

Miejsce: Szpital w Ostrzeszowie ul. Wolności 4
Godziny pracy: według grafiku, 7:00-19:00 lub 7:00-14:00

Zakres zadań:
• utrzymanie czystości i porządku w oddziałach szpitalnych,
• dbałość o właściwy stan techniczny powierzonego sprzętu,
• dbałość o wysoką jakość świadczonych usług,

Poszukujemy osób:
• dyspozycyjnych do pracy od zaraz
• chętnych do pracy według grafiku
• odpowiedzialnych
• zaangażowanych w pracę

Oferujemy

• umowę o pracę
• terminowe wynagrodzenie
• opiekę koordynatora zespołu
• turnusy rehabilitacyjne
• dofinansowanie do leków
• dla osób uprawnionych- skrócony czas pracy
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

Wymagania

• aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
• książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Rekeep Polska S. A. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Traktorowej 126/202, 91-204 Łódź. W sprawie przetwarzania Twoich danych osobowych możesz się skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych za pomocą adresu mailowego @ Administrator może przekazać Twoje dane osobowe do Spółki (Współadministratora), z którą współtworzy Grupę Kapitałową Rekeep Polska S.A. Przetwarzanie odbędzie się w celu przeprowadzenia rekrutacji i dążenia do zawarcia z Tobą umowy o pracy lub innej umowy cywilno - prawnej. Masz prawo żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia lub ograniczenia ich przetwarzania. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udziału w procesie rekrutacyjnym. Pełne informacje związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności na stronie internetowej
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)