Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 20.04.2024
Łączpol Sp. z o.o.

Pomocnik Zbrojarza

  • Niemcy zagranica

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Łączpol Sp. z o.o. istnieje na polskim rynku od 1988, zatrudnia ponad 400 osób.

Bogate doświadczenie, profesjonalne podejście do zadań oraz wyspecjalizowana kadra sprawiają, że firma może zaoferować bardzo szeroki wachlarz usług na najwyższym poziomie.

Oferujemy szeroki wachlarz usług w zakresie:

  • Telekomunikacji
  • Teletechniki
  • Energetyki i elektryki
  • Budownictwa

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy w zakładzie prefabrykacji zbrojenia oraz zakładzie produkcji prefabrykatów betonowych w Niemczech

Zakres obowiązków

  • prace związane z produkcją betonowych elementów prefabrykowanych
  • przygotowanie stali zbrojeniowej (cięcie, gięcie)
  • terminowa realizacja zadań zgodnie z harmonogramem
  • sumienne wykonywanie obowiązków służbowych

Wymagania

  • umiejętność pracy w zespole
  • motywacja do pracy i chęć rozwoju
  • mile widziana znajomość branży ogólnobudowlanej
  • mile widziane prawo jazdy kat. C + E

Oferujemy

  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i niemieckim
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • zakwaterowanie
  • dojazdy
  • stabilność zatrudnienia i wsparcie zespołu
  • przyuczenie do zawodu, szkolenia i rozwój
  • możliwość rozwoju oraz awansu
  • Administratorem danych osobowych jest Łączpol Sp. z o.o. 81-559 Gdynia Armatorów 34, NIP: 5830004490. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Łączpol Sp. z o.o. 81-559 Gdynia Armatorów 34, NIP: 5830004490 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.