Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 16.04.2024
  • Kolbuszowa, podkarpackie pow. kolbuszowski

Operator

Umowa o pracę

Pełny etat

Odzysk surowców z materiałów segregowanych

Firma Newborn Plastic s.c. z siedzibą w Kolbuszowej świadcząca usługi w rozwijającej się branży tworzyw sztucznych zatrudni

Pomocnik operatora folii

Obowiązki

  • Obsługa wytłaczarek do produkcji folii
  • Monitoring parametrów technicznych i jakościowych wytwarzanego produktu
  • Ocena jakości wykonanych wyrobów
  • Dbanie o stan techniczny urządzeń, porządek i przestrzeganie zasad BHP
  • Raportowanie przebiegu zmiany

Wymagania

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • Zaangażowanie i chęć ciągłego doskonalenia umiejętności
  • Wykształcenie minimum zawodowe lub średnie
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze wytłaczarek do produkcji folii
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowane pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie (podstawa + premia) na poziomie 4000-4500 brutto
  • Wewnętrzy program szkoleń stanowiskowychpod okiem doświadczonych pracowników
  • Możliwość awansu na wyższe stanowiska w zależności od zdobytych umiejętności i doświadczenia
  • Nagrody pieniężne za pomysły optymalizacyjne i polecenia pracownicze