Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 09.04.2024
Ward Personnel Limited

Kierownik Budowy Instalacje Sanitarne, Wentylacje (HVAC)

  • Irlandia zagranica

Kierownik

Umowa o pracę

Pełny etat

Obowiązki

  • Kierowanie, nadzór i organizacja pracy
  • Nadzór i organizacja pracy podległych pracowników i podwykonawców
  • Rozliczanie poszczególnych etapów robót zgodnie z przyjętym harmonogramem
  • Przygotowanie wycen robót
  • Prowadzenie uzgodnień ze zleceniodawcami, podwykonawcami i dostawcami
  • Sporządzanie dokumentacji powykonawczej
  • Realizowanie zamówień
  • Nadzór nad jakością wykonywanych robót w oparciu o dokumentacje i harmonogram

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe w obszarze Instalacji sanitarnych i urządzeń wentylacji mechanicznej i klimatyzacji
  • Minimum 3 lata doświadczenia
  • Doświadczenie w pracy z następującymi materiałami i metodami łączenia będzie dodatkowym atutem:
  • PCW, PVDF, PP, S/S, C/S, spawanie orbitalne tig oraz łączenie termiczne.
  • Wymagane doskonałe umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
  • Wymagane doskonałe umiejętności informatyczne - MS Office/Excel
  • Znajomość systemów baz danych takich jak Filemaker będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Stabilna praca w firmie o ugruntowanej i silnej pozycji na rynku
  • Prestiżowe wyzwanie realizacyjne
  • Wysokie zarobki w oparciu o umowę o pracę
  • Praca bezpośrednio dla klienta
  • Możliwość długofalowej współpracy