Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 19.04.2024
  • Kraków, małopolskie

Inny

Umowa o pracę

Michael Page Finance & Human Resources - W centrum naszej działalności znajdują się tysiące ludzi, których życie odmieniliśmy znajdując im nową pracę oraz wyjątkowa jakość usług, które świadczymy naszym klientom i kandydatom. Z dumą wyznaczamy standardy na rynku rekrutacyjnym, a dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu połączonemu ze zrozumieniem osobistych motywacji, stwarzamy naszym kandydatom okazję do realizacji pełni ich potencjału.

Niezależnie od tego czy jesteś pracodawcą poszukującym członków swojego zespołu, czy kandydatem, który chce rozwinąć swoją karierę, Michael Page oferuje Ci zespół który zrozumie Twoje potrzeby. Wraz z Page Executive i Page Outsourcing, Michael Page jest częścią PageGroup. Jesteśmy pewni, że nasza wiedza pomoże Ci osiągnąć Twoje cele – niezależnie od tego czy szukasz pracownika, czy też nowego miejsca pracy.

Zakres obowiązków

  • Provide a good service to our internal stakeholders in relation to our processes (Billing, Collection,requirement and follow-up of the DoA requlations)
  • Identify recommendations for improved and proposed AR processes
  • Research customer inquiries and provide quality customer service
  • Assist the Team lead AR with integration of new processes or tools into the AR team
  • Work close with Purchase department, Commissary and customers to resolve issues
  • Controlling the AR e-mailboxes
  • Billing or ROY/NAF & Others like Rent, IT charges etc.
  • Over view of the Cash-reconciliation from the CS store floats and online cash
  • Processing of bank statements
  • Processing of one off invoices
  • Sending reminders to franchisees
  • Creation and maintaining Customer
  • Generating Direct Debit batches
  • Reconcilling and Controlling the G.R.S.I.
  • Month end close activities like closing AR Subledger, IC balance confirmation etc.
  • Reporting and analyses related to AR

Wymagania

  • Experience in AR accounting (preferably in billing)
  • Fluent English
  • German, French, Dutch will be a key merit
  • Preferable experience in SSC international environment
  • Experience in process transition will be a significant plus
  • Educational background in finance and accounting will be a plus
  • Knowledge of any ERP systems will be a plus

Oferujemy

  • Medical Care
  • Annual Bonus
  • Multisport card
  • Modern office in a city center of Kraków
  • Hybrid work (2-3 times in an office)
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Michael Page Finance & Human Resources 40-007 Katowice Uniwersytecka 13, NIP: 5252345586 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.