Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 02.04.2024

Specjalista ds. ochrony obiektów i stosowania środków bezpieczeństwa fizycznego

Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku
  • Białystok, podlaskie

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

- kontakt bezpośredni oraz telefoniczny z pracownikami innych komórek organizacyjnych i interesantami,
- praca związana z zabezpieczeniem obiektów, doborem środków bezpieczeństwa fizycznego oraz sprawowaniem nadzoru w zakresie funkcjonowania i użytkowania technicznych środków zabezpieczenia wspomagających ochronę fizyczną.

- stanowisko pracy usytuowane jest na parterze budynku jednostki w pomieszczeniu biurowym;
- narzędzia i materiały pracy: biurko, telefon, komputer,
- w budynku brak jest windy, konieczność przemieszczania się pomiędzy kondygnacjami;

  • Opracowuje i aktualizuje dokumentację z zakresu ochrony obiektów Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymst6oku.
  • Opracowuje i aktualizuje dokumentację z zakresu ochrony informacji niejawnych, sporządza opis wydzielonych stref ochrony na terenie obiektów KWP w Białymstoku.
  • Sporządza dokumentację dotyczącą poziomu zagrożeń w obiektach KWP oraz opracowuje propozycję środków bezpieczeństwa fizycznego.
  • Opracowuje i aktualizuje plan postępowania z materiałami w razie wprowadzenia stanu nadzwyczajnego
  • Przeprowadza sprawdzenia doraźne w zakresie realizacji zadań ochrony obiektów KWP w Białymstoku oraz jednostek Policji woj. podlaskiego
  • Koordynuje prace i sprawuje nadzór nad pracą punktu recepcyjnego.
  • Opracowuje i rozliczania grafiki pracy pracowników realizujących zadania w punkcie recepcyjnym.

Wymagania

  • wykształcenie: wyższe
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy doświadczenia zawodowego
  • Poświadczenie bezpieczeństwa upoważniające do dostępu do informacji niejawnych o klauzuli „poufne” lub zgoda na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego w celu wydania poświadczenia bezpieczeństwa
  • Wiedza z zakresu przepisów dotyczących ochrony obiektów i ochrony informacji niejawnych
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • doświadczenia zawodowego
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Komunikatywność.

Oferujemy

  • Pomieszczenie lub stojaki na rowery na terenie urzędu
  • Miejsce parkingowe na terenie urzędu
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników
  • Dofinansowanie do wypoczynku dzieci pracowników