RUDIGER BI P.S.A.

Samodzielna Księgowa / Księgowy

  • Warszawa, mazowieckie
  • 8 500-12 000 zł netto / mies. Kontrakt B2B
  • 6 500-10 000 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Jesteśmy Rudiger BI P.S.A., Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie księgowości, z głębokimi korzeniami w dynamicznym sercu Warszawy. Od piętnastu lat z pasją i zaangażowaniem wspieramy przedsiębiorców w prowadzeniu ich finansów, oferując pełną księgowość, obsługę kadrowo-płacową oraz doradztwo biznesowe. Nasza misja, choć nie sformułowana wprost, jest dla nas jasna – pragniemy być wsparciem dla Twojego biznesu, pomagając Ci osiągnąć stabilność i wzrost. Nasz zespół, liczący od 2 do 10 osób, to grupa doświadczonych profesjonalistów, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, aby zapewnić Ci usługi na najwyższym poziomie. Rozumiemy, że świat finansów jest złożony i dynamiczny, dlatego inwestujemy w nowoczesne rozwiązania informatyczne, które umożliwiają Ci pełny dostęp online do Twoich danych księgowych. To właśnie nasze innowacyjne podejście do zarządzania finansami wyróżnia nas na rynku. Jesteśmy dumni z tego, że możemy oferować nie tylko standardowe usługi księgowe, ale również doradztwo biznesowe i optymalizację procesów biznesowych. Rozumiemy, że każdy klient jest wyjątkowy, dlatego nasze podejście jest zawsze indywidualne i dostosowane do Twoich potrzeb. Nasza przewaga konkurencyjna to nie tylko doświadczenie i nowoczesność, ale również empatia i zrozumienie dla wyzwań, przed którymi stoisz jako przedsiębiorca. Zapraszamy do współpracy z Rudiger BI P.S.A., gdzie tradycja łączy się z innowacją, a Twoje finanse są w dobrych rękach. Razem możemy osiągnąć więcej.

Nasze biuro mieści się na Pradze Południe w okolicy CH Promenada.

Zakres obowiązków

  • samodzielne prowadzenie ksiąg handlowych oraz KPiR

  • rozliczanie i sporządzanie deklaracji podatkowych

  • sporzadzanie sprawozdań finansowych
  • księgowanie wyciągów bankowych

  • kontakt z Urzędami

Wymagania

  • oczekujemy znajomości przepisów ustawy o rachunkowości i ustaw podatkowych

  • samodzielności, rzetelności i zaangażowania,

  • edukacji w zakresie księgowości,

Mile widziane

  • znajmość rozliczeń kadrowo płacowych, ZUS
  • znajomość języka angielskiego

  • doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym

  • znajomość programu Rewizor, Optima

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego na samodzielnym stanowisku księgowym

  • szkolenia

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji wśród klientów

  • wszelkie niezbędne narzędzia do pracy

  • atrakcyjne warunki finansowe

  • Administratorem danych osobowych jest RUDIGER BI P.S.A. 03-984 Warszawa Jana Nowaka Jeziorańskiego 8/99, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez RUDIGER BI P.S.A. 03-984 Warszawa Jana Nowaka Jeziorańskiego 8/99, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (jutro)