Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 19.04.2024
JELCZ Sp. z o.o.

TOKARZ – OPERATOR OBRABIAREK STEROWANYCH NUMERYCZNIE CNC

  • Jelcz-Laskowice, dolnośląskie pow. oławski

Tokarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Zakres obowiązków

  • Toczenie powierzchni zewnętrznych, wewnętrznych oraz stożków;
  • Wiercenie i gwintowanie otworów;
  • Obsługa tokarek oraz automatów tokarskich.

Wymagania

  • Umiejętność obsługi tokarek CNC i ich programowanie (FTM , TUR,);
  • Dobra znajomość rysunku technicznego;
  • Znajomość przyrządów pomiarowych;
  • Doświadczenie w pracy przy obsłudze tokarek;
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym;
  • Obsługa suwnicy z poziomu roboczego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Karta MultiSport – oferujemy kilka pakietów do wyboru z dofinansowaniem dla pracownika w wysokości 50%
  • Stabilne warunki zatrudnienia – Umowa o pracę
  • Opieka medyczna LUXMED – Bezpłatna opieka medyczna dla pracowników
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych – Dodatki na Święta oraz urlop
  • Dodatek motywacyjny
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Rozwój zawodowy – Szkolenia zawodowe, możliwość nauki od wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników
  • Dodatki świąteczne
  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Karta Multisport
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Prywatna opieka lekarska
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Stołówka pracownicza
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez spółkę JELCZ SP.ZO.O. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym (m.in. w formularzu aplikacyjnym) dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.

    Zgoda obejmuje dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa lub nie są niezbędne do podjęcia działań przed zawarciem umowy o pracę lub umowy cywilnoprawnej (np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy (art. 22 (1) k.p. lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe) lub dane niezbędne do podjęcia działań przed zawarciem umowy o pracę lub umowy cywilnoprawnej (np. Twoje oczekiwania finansowe, termin rozpoczęcia pracy/świadczenia usług) przetwarzamy, aby wypełnić ciążący na nas obowiązek prawny (art. 6 ust. 1 lit. c RODO).

    Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach, w tym w formularzu aplikacyjnym.

    Ponadto przekazujemy poniżej informacje związane z przetwarzaniem danych osobowych w ramach procesów rekrutacji w Grupie PGZ, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) (klauzula informacyjna):

    I. Administratorem Państwa danych osobowych jest JELCZ SP. z o.o. z siedzibą w Jelczu-Laskowicach 55-221, ul. Inżynierska 3, zwaną dalej JELCZ SP.ZO.O.” lub „Administrator).

    II. W sprawie ochrony swoich danych osobowych mogą Państwo kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem email: iod@jelcz.com.pl, tel. 71 381 51 52 lub pisemnie na adres siedziby Administratora Danych wskazany w punkcie I powyżej.

    III. Cele i podstawy przetwarzania
    Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.
    Podstawą prawną przetwarzania Pana/Pani danych jest ustawa Kodeks pracy (art. 22(1) k.p.), przepisy szczególne np. Kodeks Cywilny, uzasadniony interes Administratora, którym jest przeprowadzenie procesu rekrutacji w Jelcz Sp. z o.o. oraz wyrażona przez Pana/Panią zgoda. Zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa. Jeśli nie chce Pan/Pani, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane, prosimy nie umieszczać ich w swoich dokumentach. Pana/Pani zgoda jest dobrowolna, nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji oraz może być w dowolnym momencie odwołana. Jeżeli zostanie wyrażona zgoda na przyszłe rekrutacje, będziemy Pani/Pana dane przetwarzać również w tym celu.

    IV. Okres przechowywania danych
    Okres przetwarzania Państwa danych osobowych związany jest ze wskazanym powyżej celem ich przetwarzania. Wobec powyższego dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny dla przeprowadzenia procesu rekrutacji i po jej zakończeniu dane zostaną usunięte. W przypadku, gdy Administrator danych uzyska dobrowolną, dodatkową zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach przyszłych rekrutacji wówczas Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez okres 6 miesięcy od chwili wyrażenia zgody. Po tych okresach dane osobowe będą usuwane.

    V. Odbiorcy danych
    Odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty, którym Administrator powierzy przetwarzanie Państwa danych osobowych w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego tj. dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom systemów informatycznych, firmom doradczym, kancelariom prawnym, spółce PGZ S.A. ze względu na udostępnienie przez PGZ S.A. aplikacji eRecruiter w ramach prowadzonego procesu rekrutacji, na który się Pan/Pani zgłosił.

    VI. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji i przekazywanie danych do państw trzecich
    Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegać zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym o profilowaniu, o którym mowa w art. 22 ust. 1 i 4 RODO. Dane osobowe nie będą również przekazywane za granicę, w tym do państw trzecich tj. państw innych niż państwa członkowskie UE, Islandia, Norwegia lub Liechtenstein.

    VII. Prawa osób, których dane dotyczą:
    W przypadkach i na zasadach określonych w powszechnie obowiązujących przepisach o ochronie danych osobowych przysługują Państwu prawa:
    a) dostępu do swoich danych
    b) otrzymania ich kopii
    c) sprostowania (poprawiania) swoich danych
    d) usunięcia,
    e) ograniczenia,
    f) wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania
    g) przenoszenia danych
    h) wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego-Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).

    VIII. Informacja o dobrowolności podania danych
    Udział w procesie rekrutacyjnym jest w pełni dobrowolny, jednak do udziału w nim niezbędne jest podanie danych wynikających z art. 22(1) Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz danych niezbędnych do zawarcia cywilno-prawnej umowy oraz potwierdzenia doświadczenia i kompetencji. Podanie danych wykraczających poza powyższy zakres jest dobrowolne.

    IX. Zgoda oraz informacja o możliwości wycofania zgody
    W każdym momencie ma Pan/Pani możliwość cofnięcia zgody. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez JELCZ Sp. z o.o. 55-221 Jelcz-Laskowice Inżynierska 3, NIP: 9121724701 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.