Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 19.04.2024
JELCZ Sp. z o.o.

Frezer – operator obrabiarek sterowanych numerycznie

  • Jelcz-Laskowice, dolnośląskie pow. oławski

Frezer

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Zakres obowiązków

  • Obsługa frezerskich centrów obróbczych pionowych i poziomych;
  • Ustawianie obrabiarek sterowanych numerycznie;
  • Wykonywanie pomiarów detali;
  • Współudział w przetransportowaniu podzespołów do obróbki;
  • Odpowiedzialność za jakość wykonywanych detali;
  • Współpraca w zespole.

Wymagania

  • Umiejętność obsługi obrabiarek sterowanych numerycznie;
  • Samodzielność w doborze narzędzi do obróbki;
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi;
  • Znajomość rysunku technicznego;
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym;
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość oprogramowania Heidenheim;
  • Zaangażowanie, chęć rozwoju

Oferujemy

  • Karta MultiSport – oferujemy kilka pakietów do wyboru z dofinansowaniem dla pracownika w wysokości 50%;
  • Stabilne warunki zatrudnienia – Umowa o pracę;
  • Opieka medyczna LUXMED – Bezpłatna opieka medyczna dla pracowników;
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych – Dodatki na Święta oraz urlop;
  • Dodatek motywacyjny;
  • Dofinansowanie do posiłków;
  • Rozwój zawodowy – Szkolenia zawodowe, możliwość nauki od wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników.
  • Dodatki świąteczne
  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Karta Multisport
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Prywatna opieka lekarska
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Stołówka pracownicza
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest JELCZ Sp. z o.o. 55-221 Jelcz-Laskowice Inżynierska 3, NIP: 9121724701. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez JELCZ Sp. z o.o. 55-221 Jelcz-Laskowice Inżynierska 3, NIP: 9121724701 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.