Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 19.04.2024
Helper Sp. z o.o.

Doniczkowanie choinek prace szkółkarskie w Danii

  • Dania zagranica
  • 11 000-11 200 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Jesteśmy siecią firm wyspecjalizowaną w rekrutacji i administrowaniu pracownikami w Danii.

Zapewniamy w Danii świetne warunki zatrudnienia pracownikom z Europy Wschodniej i Środkowej – to nie tylko godna płaca, ale także masa wspaniałych ludzi, którzy pracują na wspólny sukces. Przekonaj się sam! Jeśli interesuje Cię praca stała lub wakacyjna, Dania może okazać się doskonałym wyborem dla Ciebie i Twoich bliskich.

Informacje

  • Pracownik szkółkarski - różne prace szkółkarskie

  • Numer oferty: S-63 A

  • Start pracy: luty/marzec/kwiecień

  • Koniec pracy: lipiec

  • Ilość wakatów: 15

  • Możliwość pracy na tej szkółce również jesienią: oferta S-63 B

  • Nie jest wymagana znajomość języka obcego.

Zakres obowiązków

  • podłączanie systemu nawadniającego (luty-maj),

  • przesadzenia choinek luty-kwiecień),

  • doniczkowanie choinek (luty-kwiecień)

  • formowanie choinek (marzec-kwiecień),

  • szczypanie pączków (maj-czerwiec),

  • hamowanie wzrostu choinek (czerwiec-lipiec),

  • klasyfikowanie/etykietowanie choinek (sierpień),

  • inne prace szkółkarskie.

Wymagania

  • dyspozycyjność w podanym terminie,

  • bardzo dobra sprawność fizyczna,

  • gotowość do pracy fizycznej w zmiennych warunkach atmosferycznych,

  • mile widziany własny samochód (dojazdy do pracy),

  • mile widziana umiejętność obsługiwania traktorów.

Oferujemy

  • Średnie zarobki miesięczne netto po odliczeniu mieszkania i podatków​ 8500 PLN

7500 PLN podstawa + 1000 PLN pieniądze wakacyjne

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Parking
  • Przyjazna atmosfera
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • System premiowy
  • Szkolenie stanowiskowe
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest GoSkov Aps 5620 Glamsbjerg Bregnebjergvej 1, NIP: DK37611670. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GoSkov Aps 5620 Glamsbjerg Bregnebjergvej 1, NIP: DK37611670 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.