Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 19.04.2024
  • Wągrowiec, wielkopolskie pow. wągrowiecki

Kucharz, Szef kuchni

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

Kucharz z doświadczeniem

Jesteśmy zgranym zespołem, który od lat z pasją tworzy miejsce relaksu, zabawy. a przede wszystkim niezapomnianych przeżyć, również kulinarnych. Pracujemy w urokliwym dworku, który otoczony jest pięknym parkiem, co daje nam dodatkową przyjemność z pracy.

W naszym Dworku w Budziejewie obsługujemy wesela, imprezy okolicznościowe, eventy i bankiety. Wiosną otwieramy uroczą restaurację i serwujemy dania a’la carte. Od roku obsługujemy pobliską kantynę zakładową w dania dla wymagających konsumentów. Chcemy, by wszyscy nasi Goście i Klienci byli zadowoleni. Ciągle się rozwijamy i mamy nowe pomysły. Z nami nie ma nudy, uwielbiamy nowości!

Zakres obowiązków

Serdecznie zapraszamy do współpracy doświadczonego kucharza, który:

  • lubi nowe wyzwania i kreowanie nowych smaków. Szczególnie interesuje nas kuchnia polska w nowoczesnej aranżacji,

  • chce się rozwijać i poszerzać swoje umiejętności,

  • chce brać udział w opracowywaniu nowego menu,

  • potrafi pracować pod presją czasu.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy w restauracji a'la carte,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • dobra organizacja pracy zespołu,

  • kreatywność.

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie,

  • możliwość awansu,

  • możliwość zakwaterowania.

    Jeśli marzysz o pracy, która umożliwi Ci rozwijanie swojej kulinarnej pasji dołącz do nas!

  • Administratorem danych osobowych jest Firma Usługowa Dworek "Róża Poraja" Bernarda Serwatka 62-290 Budziejewo Budziejewo 1, NIP: 7841389299. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Zgodnie z art. 13. ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1 z późn. zm.) – zwanego dalej RODO, informuje, iż:
    1. Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest: Firma Usługowa Dworek "Róża Poraja" Bernarda Serwatka 62-290 Budziejewo, Budziejewo 1,
    2. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym mogą się Państwo kontaktować pod adresem e-mail: biuro@dworekbudziejewo.pl
    3. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego, a w przypadku pozyskania właściwej zgody – także w celu przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacji w okresie jednego roku od momentu złożenia CV.
    4. Dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy (w tym m.in. w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy) będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) i c) RODO (przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy; przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na Administratorze), a w pozostałym zakresie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) RODO (zgoda osoby, której dane dotyczą).
    5. Pani / Pana dane osobowe będą przetwarzane przez cały okres rekrutacji do czasu podjęcia decyzji o jej zakończeniu, nie dłużej jednak niż do 60 dni od jej rozpoczęcia, w przypadku pozyskania stosownej zgody na przetwarzanie danych w przyszłych procesach rekrutacji, nie dłużej niż w okresie jednego roku (kolejnych 12 miesięcy).
    6. Państwa dane osobowe są przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie Administratora, tj. dostawcom usług IT i hostingowych, platformom informatycznym wykorzystywanym w procesie rekrutacji, m.in. podmiotom powiązanym kapitałowo z Administratorem.
    7. Administrator nie będzie przekazywał Pani / Pana danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
    8. Przysługuje Pani / Panu prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, prawo do sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych oraz prawo do przenoszenia danych. W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda, ma Pani / Pan prawo jej wycofania w każdym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Przysługuje Pani / Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeżeli dane są przetwarzane niezgodnie z wymogami prawnymi. W Polsce organem tym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
    9. W każdej chwili przysługuje Pani / Panu prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani / Pana danych (na zasadach wynikających z RODO). W takiej sytuacji Administrator przestanie przetwarzać Pani / Pana dane w ww. celach, chyba że będzie w stanie wykazać, że w stosunku do Pani / Pana danych istnieją ważne prawnie uzasadnione podstawy, które są nadrzędne wobec Pani / Pana interesów, praw i wolności lub Pani / Pana dane będą nam niezbędne do ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.
    10. Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne.