Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 19.04.2024
Synthos S.A.

Pracownik Produkcji

  • Sochaczew, mazowieckie pow. sochaczewski

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Synthos jest koncernem chemicznym, którego działalność polega na produkcji oraz dostarczaniu rozwiązań na potrzeby różnych gałęzi przemysłu.

Firma produkuje i dostarcza kauczuki syntetyczne, tworzywa styrenowe, środki ochrony roślin oraz dyspersje i lateksy, których odbiorcami są firmy z całego świata.

Synthos posiada zakłady produkcyjne zlokalizowane w Polsce, Czechach, Holandii, Niemczech i we Francji. To tam produkuje, a następnie dostarcza swoje innowacyjne rozwiązania – nawet do najdalszych zakątków świata. Firma zatrudnia ponad 3 600 pełnych pasji ludzi, którzy na co dzień pracują nad rozwiązaniami pomagającymi zmieniać świat.

Miejsce pracy: Sochaczew

Zakres obowiązków

  • przygotowanie mieszanek surowcowych
  • komponowanie kleju
  • kontrola parametrów wyrobu gotowego
  • transport opakowań i surowców
  • rozlewanie kleju do pojemników
  • prowadzenie dokumentacji technologicznej
  • utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy
  • współdziałanie w pracach zespołu
  • wykonywanie powierzonych zadań z zachowaniem standardów najwyższej jakości oraz zasad BHP i p.poż.

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie
  • mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej, preferowana branża chemiczna
  • uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych
  • umiejętność obsługi komputera
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • rzetelność i odpowiedzialność
  • dyspozycyjność – praca w systemie zmianowym

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • premię kwartalną
  • premie świąteczne dwa razy do roku
  • dofinansowanie do wypoczynku dla Ciebie i Twojej rodziny
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • prywatną opiekę medyczną opłaconą przez pracodawcę w podstawowym zakresie, każdy pakiet możesz dodatkowo rozszerzyć i objąć nim swoją rodzinę
  • kartę sportową na atrakcyjnych warunkach z dopłatą pracodawcy
  • dofinansowanie do żłobków i przedszkoli
  • paczki mikołajkowe dla dzieci
  • prezent dla bobasa
  • premię rekomendacyjną- poleć nam pracownika, wypłacimy Ci premię
  • Dodatki do urlopu
  • Dodatki świąteczne
  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Elastyczny czas pracy
  • Karta Multisport
  • Nowoczesne biuro
  • Pakiet socjalny
  • Parking
  • Program poleceń pracowników
  • Prywatna opieka lekarska
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Ubezpieczenie grupowe
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Synthos S.A. 32-600 Oświęcim Chemików 1, NIP: 5490002108. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Synthos S.A. 32-600 Oświęcim Chemików 1, NIP: 5490002108 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.