Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 19.04.2024
IK Hofmann GmbH

Dysponent Personalny

  • Niemcy zagranica

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Rekrutacja zdalna

Firma I.K. Hofmann Sp. z o.o. założona w 1985 roku przez Ingrid Hofmann należy do pięciu największych agencji pośrednictwa pracy w Niemczech. W 90-ciu oddziałach firma zatrudnia ponad 10.000 pracowników.

Firma posiada siedziby i spółki w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Słowacji, Czechach, Stanach Zjednoczonych i we Włoszech. Grupa zatrudnia łącznie około 16.000 osób. Liczne wyróżnienia, takie jak Najlepszy Pracodawca w Niemczech, Top Service, Praca i Rodzina oraz Nagroda Ludwiga Erharda potwierdzają wysoką jakość firmy na rynku międzynarodowym jako pracodawca i jako agencja pośrednictwa pracy.

Poszukujemy Dysponenta Personalnego zajmujacymi sie spawaczami oraz kontaktem z klientami, wymagany dobry jezyk niemiecki, umiejetnosc pracy na komputerze oraz duza motywacja i rozumienie metod spawania. Praca w biurze w Berlinie oraz Homeoffice.

Zakres obowiązków

  • Praca biurowa
  • Kontakt z klientem
  • Zatrudnianie pracownikow
  • Wyjazdy sluzbowe

Wymagania

  • Znajomosc procesow spawalniczych
  • Dobra znajomosc komputera
  • Jezyk niemiecki w mowie i pismie

Oferujemy

  • Zatrudnienie w prestizowej firmie w Berlinie
  • Sympatyczny Team
  • Auto sluzbowe
  • Administratorem danych osobowych jest IK Hofmann GmbH 90471 Norymberga Lina-Ammon-Strasse 19, NIP: de11111111. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez IK Hofmann GmbH 90471 Norymberga Lina-Ammon-Strasse 19, NIP: de11111111 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.