Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 19.04.2024
Makalu Fashion Sp. z o.o. Sp. K.

Asystentka sprzedaży w salonie z modą damską MAKALU

  • Warszawa, mazowieckie

Sprzedawca

Umowa o pracę

Pełny etat

Asystent/sekretarz

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

W Makalu od 28 lat projektujemy i sprzedajemy damskie kolekcje wierząc, że w naszych stylizacjach jesteś pewną siebie kobietą.

Aktualnie do salonu z modą damską Makalu w Warszawie w Galerii Wola Park poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystentki sprzedaży

Zakres obowiązków

Do Twoich zadań będzie należało m.in:

  • Przyjazna obsługa klientek w oparciu o standardy Makalu
  • Dbałość o wizerunek i wyniki Salonu
  • Obsługa programu komputerowego

Wymagania

Jeśli:

  • lubisz ludzi, z łatwością nawiązujesz kontakty oraz budujesz pozytywne relacje
  • kochasz modę
  • zaangażowanie i odpowiedzialność to Twoje mocne strony
  • jesteś gotowa na rozwój umiejętności z zakresu stylizacji i obsługi klientki

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stabilny i bezpieczny rozwój zawodowy w polskiej firmie
  • atrakcyjne zarobki w oparciu o rozbudowany system motywacyjny (premie, konkursy)
  • rozwój w zakresie profesjonalnej obsługi klienta, stylizacji, VM
  • strój służbowy z bieżącej kolekcji Makalu
  • miłą atmosferę pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Karta Multisport
  • System premiowy
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Ubezpieczenie grupowe
Dowiedz się więcej o pracodawcy
Video
  • Proszę o umieszczenie w CV następującej zgody: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.
  • Zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż: 1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest MAKALU FASHION spółką z ograniczoną odpowiedzialnością spółką komandytową, z siedzibą w Łodzi przy ul. Jana Kilińskiego 169. 2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod(małpa)makalu.com.pl. 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji aktualnej i rekrutacji przyszłych - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. 4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez rekrutacji aktualnej i rekrutacji przyszłych, maksymalnie przez okres 2 lat. 5) Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody. 6) Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. 7) Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne 8) Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.