Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 19.04.2024

Technolog ds. materiałowych

  • Gdynia, pomorskie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja otrzymanej dokumentacji konstrukcyjno-technologicznej oraz materiałowej;
  • Sprawdzanie i przygotowywanie list materiałowych;
  • Przygotowywanie oraz wydawanie dokumentacji warsztatowej;
  • Przygotowywanie zestawień materiałowych i innych wymaganych procesem produkcyjnym;
  • Kontrola i nadzór nad bieżącymi tematami związanymi z wykorzystaniem materiałów na budowanych projektach.

Nasze wymagania

  • Znajomość rysunku technicznego;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Umiejętność obsługi programu AutoCAD;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Sumienność w realizacji zadań, umiejętność pracy w zespole;
  • Mile widziane osoby z wykształceniem kierunkowym średnim lub wyższym związanym z okrętownictwem;
  • Mile widziane osoby z doświadczeniem w przemyśle okrętowym – w branży związanej z materiałówką.

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie na rynku międzynarodowym;
  • Możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach;
  • Możliwość natychmiastowego podjęcia współpracy;
  • Łatwy dojazd do firmy, dogodną lokalizację;
  • Możliwość szkoleń i podnoszenia kwalifikacji;
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie;
  • Możliwość przystąpienia do pakietu sportowego;
  • Możliwość przystąpienia do pakietów medycznych.