Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 03.04.2024
Ipf medical

Fizjoterapeuta - Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej - FR

  • Katowice, śląskie

Fizjoterapeuta

Umowa o pracę

Pełny etat

IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Aktualnie współpracujemy z ponad 100 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz sanatoria. Tylko w ciągu ostatniego roku nawiązało z nami współpracę ponad 80 fizjoterapeutów.

Właśnie obroniłeś dyplom magistra fizjoterapii i zastanawiasz się co dalej?A może pracujesz już w zawodzie i szukasz nowych możliwości rozwoju?Jeśli tak, to zapraszamy Cię do Francji! Nie znasz języka francuskiego? Żaden problem, przygotujemy Cię do wyjazdu!Abyś mógł podjąć pracę we Francji potrzebna jest nostryfikacja Twojego dyplomu i znajomość języka francuskiego. Proces przygotowania do wyjazdu trwa około 6 miesięcy i jest bezpłatny dla kandydatów, którzy wyjeżdżają z nami do Francji na okres 10-ciu miesięcy. Co więcej, nie pobieramy prowizji od późniejszego wynagrodzenia fizjoterapeuty, ponieważ umowa o pracę podpisywana jest bezpośrednio z francuskim pracodawcą!Na rozmowie rekrutacyjnej ustalimy, jak wyglądają Twoje preferencje co do pracy z pacjentem (czy jesteś bardziej nakierowany na ortopedię z traumatologią i neurologią, czy też preferujesz pracę z pacjentem geriatrycznym lub pracę w termach (odpowiednik naszego sanatorium). W zależności od Twoich preferencji, będziesz mógł pracować w szpitalu, klinice, centrum rehabilitacji, ośrodku opieki średnio lub długoterminowej, domu seniora, termach lub gabinecie.Poniższa oferta dotyczy CENTRUM REHABILITACJI FUNKCJONALNEJ usytuowanego w centralnej części Francji.

111/2023

Obowiązki

  • Miejsce pracy: Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej - region Burgundia-Franche-Comté, departament Yonne (nr 89)
  • Zadania: rehabilitacja pacjentów dorosłych i geriatrycznych w zakresie ortopedii, neurologii (po wypadkach i po amputacjach).

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii + minimum 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.

Oferujemy

  • Francuską umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z francuskim pracodawcą.
  • Wynagrodzenie 3000 € brutto/ miesiąc (czyli ok. 13 050 zł brutto/ miesiąc) + premia roczna.
  • Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę na pierwszy miesiąc pobytu (kawalerka typu studio), a następnie pomoc IPF medical w wynajęciu mieszkania (orientacyjny koszt wynajmu to ok. 400 - 500 €/ miesiąc).
  • Bezpłatny kurs języka francuskiego on-line z lektorem.
  • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich potrzebnych dokumentów.
  • Pokrycie kosztów podróży do Francji do kwoty 100€.
  • Stałe wsparcie po wyjeździe.

  • Słoneczna Francja czeka na Ciebie! Zostań fizjoterapeutą w kraju słońca, uśmiechu i kultury!
  • Prześlij do nas swoje CV!
  • Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin roboczych!
  • Masz pytania? Zadzwoń do nas:
  • Katarzyna Khoury tel. +48 503 090 703
  • Julia Banaszak tel. +48 518 739 571

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ipf medical Sp. z o.o. Sp. k. 61-814 Poznań ul. Ratajczaka 19, NIP: 7811904822 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.