Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 10.04.2024

Pomocnik operatora wytwórni mas bitumicznych

  • Toruń, kujawsko-pomorskie

Elektryk

Umowa o pracę

Pełny etat

ONDE jest liderem w sektorze odnawialnych źródeł energii, a także specjalizuje się w budownictwie drogowo-inżynieryjnym, co stanowi ważny element historii. Prowadzimy 2 wytwórnie mas bitumicznych. Obecnie do lokalizacji w Toruniu poszukujemy nowego pracownika - może to praca dla Ciebie? Porozmawiajmy!

01.2024

Zadania na stanowisku

  • obsługa maszyn na terenie wytwórni mas bitumicznych,
  • uczestnictwo w przeglądach trafostacji,
  • wykonanie prac ślusarskich i szlifierskich,
  • obsługa systemu wagowego,
  • dbałość o porządek w obrębie zespołu maszyn,
  • obsługa przy dozatorach i przy stanowisku do plandekowania.

Wymagania

  • wykształcenie - zawodowe lub średnie techniczne – kierunek: elektryczny, mechaniczno-elektryczny, automatyka, itp.
  • znajomość języka polskiego,
  • dyspozycyjność do pracy w ramach pełnego etatu,
  • umiejętność pracy w zespole i zaangażowanie,
  • mile widziane uprawnienia SEP, doświadczenie w pracy jako elektryk, znajomość automatyki.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ze stawką godzinową,
  • pracę jednozmianową,
  • wsparcie doświadczonych współpracowników,
  • możliwości rozwoju,
  • dofinansowanie udziału w szkoleniach i kursach,
  • miłą, partnerską atmosferę pracy :)