Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 19.04.2024
  • Częstochowa, śląskie

Barman

Umowa o pracę

Pełny etat

Barman

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i serwowanie napojów alkoholowych i bezalkoholowych zgodnie z zamówieniami klientów
  • Znajomość receptur i umiejętność mieszania różnych drinków i koktajli
  • Wiedza na temat różnych rodzajów alkoholi, ich właściwości i smaku
  • Dbanie o czystość, porządek i uporządkowanie stanowiska pracy oraz sprzętu
  • Obsługa kasy i rozliczanie zamówień
  • Prowadzenie rozmów z klientami i udzielanie im informacji dotyczących oferty napojów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy jako barman / barmanka
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość różnych rodzajów alkoholi, drinków i koktajli
  • Umiejętność obsługi klientów i dbałość o ich satysfakcję
  • Dyspozycyjność (również w święta i weekendy)
  • Znajomość podstawowych technik barmańskich, takich jak mieszanie, miksowanie i dekorowanie drinków
  • Umiejętność pracy w dynamicznym i intensywnym środowisku

To oferujemy

  • Praca w młodym, dynamicznym zespole w ogólnopolskiej sieci hoteli
  • Szkolenia
  • Zniżki w hotelach Arche w całej Polsce
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Stabilne warunki zatrudnienia i terminowe wynagrodzenie
  • Zatrudnienie umowa o prace lub umowa zlecenie