Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 07.04.2024
Mercor sa

Operator Maszyn CNC

  • Cieplewo, pomorskie pow. gdański

Operator

Umowa o pracę

Pełny etat

Grupa Mercor jest największym w Polsce i jednym z największych w Europie Środkowej podmiotów działających w branży systemów biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych. Kompleksowa oferta Mercoru obejmuje systemy oddymiania i odprowadzania ciepła, systemy wentylacji pożarowej oraz zabezpieczenia ogniochronne konstrukcji budowlanych.

Zadania

  • Praca przy obsłudze maszyn linii produkcyjnej.

Wymagania

  • Wykształcenie minimum zawodowe,
  • doświadczenie na prasach krawędziowych (Trumpf,EHT), lub wykrawarki (Trumpf,Salvagnini),
  • znajomość rysunku technicznego,
  • uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi.

Oferujemy

· Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie o ponad 30-letniej tradycji, będącej liderem w branży biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych,
· prywatną opiekę medyczną, możliwość korzystania z pakietów sportowych Multisport, grupowe ubezpieczenia zdrowotne, dofinansowanie „wczasów pod gruszą”,
· szerokie możliwości rozwoju zawodowego i własnych umiejętności, szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,
· realny wpływ na rozwój firmy – doceniamy chęć wychodzenia poza ramy swoich podstawowych obowiązków oraz wykazywanie inicjatywy,
· niekorporacyjną kulturę pracy, pozytywną atmosferę w firmie,
· samodzielność oraz odpowiedzialność za powierzone obowiązki.