• Zagnańsk, świętokrzyskie pow. kielecki

Konserwator

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Inne wymagania: ; wykonywanie drobnych prac remontowo-naprawczych, kontrola i sterowanie parametrami urządzeń wentylacji, ogrzewania,
    współpraca z firmami specjalistycznymi (serwisującymi urządzenia i instalacje obiektu), bieżący nadzór nad prawidłową praca urządzeń i stanem technicznym obiektu.
    ; umiejętności manualne typu: złota rączka, motywacja do pracy i zaangażowania.Prawo jazdy kat. B. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
    Pracodawca oferuje: Stabilne warunki zatrudnienia; Możliwość rozwoju; System wdrożenia pracownika; Grupowe ubezpieczenie zdrowotne.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
  • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie do ustalenia z pracodawcą
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 10 dni temu)