Monter ze znajomością zagadnień hydraulicznych

  • Mielec, podkarpackie pow. mielecki

Monter

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Uprawnienia: prawo jazdy kat. B
  • Inne wymagania: Umiejętność obsługi maszyn i urządzeń monterskich, hydraulicznych, solidność, precyzja i dokładność podczas wykonywanych prac, doświadczenie w pracy i umiejętności pozwalające na samodzielne wykonywanie zadań, umiejętność pracy w zespole, umiejętność organizacji czasu pracy.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie premiowane - uzależnione od efektów pracy
    Pracodawca oferuje:
    pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, umowę o pracę od początku zatrudnienia i przez cały okres jego trwania, niezbędne narzędzia pracy, wyjazdy na targi, eventy, różnego rodzaju kursy związane z dokształcaniem i poszerzaniem wiedzy potrzebnej do rozwoju osobistego na tym stanowisku pracy.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 20 dni temu)