Pracownik socjalny

  • Tomaszów Mazowiecki, łódzkie pow. tomaszowski

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Uprawnienia: KURS PRAWA JAZDY B
  • Inne wymagania: DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE - MILE WIDZIANE
    PRACOWNIK SOCJALNY ZGODNIE Z art. 116 USTAWY Z 12 MARCA 2004 O POMOCY SPOŁECZNEJ:
    1. DYPLOM UKOŃCZENIA KOLEGIUM PRACOWNIKÓW SŁUŻB SPOŁECZNYCH
    2. STUDIA WYŻSZE NA KIERUNKU PRACA SOCJALNA; STUDIA WYŻSZE W ZAKRESIE PRACY SOCJALNEJ
    3. OSOBA, KTÓRA DO 31.12.2013R. UKOŃCZYŁA STUDIA WYŻSZE O SPECJALNOŚCI PRZYGOTOWUJĄCEJ DO ZAWODU PRACOWNIKA SOCJALNEGO NA KIERUNKU: PEDAGOGIKA, PEDAGOGIKA SPECJALNA, POLITOLOGIA, POLITYKA SPOŁECZNA, PSYCHOLOGIA, SOCJOLOGIA, NAUKI O RODZINIE
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 600 PLN
  • Opis wynagrodzenia: GODZINY PRACY 8:00-16:00
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)